top of page

Moderniausi gydymo metodai

cathlab_198-1200x500.jpg

Nuo pirmų dienų Lietuvoje kraujagyslių chirurgija nuolatos augo ir judėjo į priekį. Daugelio metų praktikos ir bendradarbiavimo su užsienio ligoinėmis dėka šiuo metu Lietuvoje yra taikomi moderniausi gydymo metodai.

Metų metus tobulinti atviros chirurgijos įgudžiai perduodami iš kartos į kartą iki šių dienų yra vienas patikimiausių Lietuvoje mokslus baigusių specialistų įrankių kovoje su ligomis.

Naujausios pasaulyje populiarėjančios ir vis plačiau taikomos gydymo technikos, kaip endovaskulinis kraujagyslinių susirgimų gydymas, kasdien plačiai naudojamas klinikinėje praktikoje visuose Lietuvoje veikiačiuose kraujagsylių chirurgijos skyriuose.

 

Pritaikant technikas iš endovaskulinės ir atviros chirurgijos gydymo metodų kasdieninėje praktikoje pradėti naudoti hibridinės chirurgijos metodai, kuomet liga gydoma tiek atviros operacijos, tiek mažai invazyviomis technikomis, priklausomai nuo pažeidimo stiries ir geriausios gydymo taktikos.

 

Šiandien Kraujagyslių chirurgijos skyriuose plačiai naudojami tokie gydymo metodai, kaip arterijų balioninė angioplastika, stentavimas. Mažai invazyviais metodais stentuojamos pilvo aortos aneurizmos.

Kasdieninėje praktikoje atliekami diagnostiniai angiografiniai tyrimai, leidžiantys įvertinti ligos sunkumą ir, naudojant programinę įrangą, suplanuoti geriausią gydymo taktiką kiekvienam individualiam pacientui.

 

Specialistai nuolatos dalyvauja tarptautinėse konferencijose, mainų programose ir taip užtikrina, jog Lietuvoje taikomi kraujagyslių ligų gydymo būdai atitiktų moderniausius vakarietiškus standartus. 

bottom of page